بیمارستان ٢۴ تخت خوابی کلات در انتظار اعتبار
کلات-خبرنگار خراسان:بیمارستان ٢۴ تخت خوابی کلات نادری به توجه هر چه بیشتر مسئولان، نیاز دارد.

سنگ بنای این بیمارستان در سال ١٣۶٩ نهاده شد و در ابتدا با تابلوی ۶۴ تخت خوابی ساخت آن آغاز شد. این پروژه تا مدتی پیش همچون برخی از پروژه های سراسر کشور به کما رفته بود.امروز با تلاش دولت نهم این بیمارستان، مشمول اعتبارات سفر دور اول ریاست جمهوری قرار گرفته است.

البته باید اذعان کرد با توجه به ٧١ درصد پیشرفت فیزیکی، این پروژه نیاز شدید به توجه بیش از پیش مسئولان استانی و کشوری دارد.

اعتبار مورد نیاز برای اتمام این پروژه دو میلیارد و یک صد میلیون تومان برآورد شده است

/ 3 نظر / 36 بازدید

کلات به بیمارستان نیاز ندارد. از ابتدا هم ساخت بیمارستان در کلات خیانت بوده است و تکمیل ان هم ادامه خیانت به بیت المال است. کلات به 1 مرکز اور}انس مناسب و چند تا امبلانس مناسب و در صورت لزوم انتقال بیمار با هلی کوژتر دارد. ببین کی دارم میگم : هیچ پزشک متخصص و یا جراح به انجا نمی اید (به دلیل کم بودن بیمار) و عملا با وضعیت فعلی فرقی نخواهد کرد. می توانید به سرانجام بیمارستانهای مشابه سر بزنید . حتی در شهرهای بزرگتر مثل بردسکن و بی فایده بودنبیمارستانشان را ببینید. چرا همه دنبال اسم هستند؟؟؟؟؟؟؟؟

ایران

سلام. البته سخن این دوست عزیز بجاست. چنانچه جمعیت کم است یک اورژانس مجهز کافی است. یک اورژانس مجهز به از یک بیمارستان داغون.... "بیاییم همه با هم فقط بفکر آبادی ایران باشیم" "روح نادرشاه افشار شاد و یادش تا ابد در دل ما ایرانیان"[گل][گل][گل]

ناسیونالیست

ای کاش آنقدر پول داشتم تا این بیمارستان را تکمیل کنم. آقای نادرشاه حق بسیار بر گردن ما دارد. روحش شاد[گل][گل][گل]